Dać radość życia innym

Data publikacji 30.05.2011

Nie pędź w życiu na oślep! Pędź w określonym celu i kierunku. Dlatego po raz kolejny w tym roku przedstawiciele Samorządu Szkolnego ?

Dać radość życia innym Nie pędź w życiu na oślep! Pędź w określonym celu i kierunku.

Dlatego po raz kolejny w tym roku przedstawiciele Samorządu Szkolnego odwiedzili Dom Pomocy Społecznej w Rzadkowie. Dom ten przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych intelektualnie. Poza zwykłą nauką szkolną i terapią, uczą się oni tu samodzielności życiowej. Słuchacze podczas odwiedzin zapoznali się z działalnością placówki, a na zakończenie przekazali, na ręce pani dyrektor, zakupione przez siebie słodkie upominki.

Wolontariusze z naszej szkoły i uczniowie z klas policyjnych ZSP nr.2 odwiedzili również dzieci z niepublicznego przedszkola Caritas w Pile. Wspólną zabawę uwieńczyła wspaniała prezentacja maskotek policyjnych a  na pożegnanie dzieci zostały obdarowane upominkami.

Dać radość życia innym Dać radość życia innym Dać radość życia innym Dać radość życia innym

autor: Wojciech Thiel

(10.03.11)