Kolejna odprawa szkoleniowa

Data publikacji 30.05.2011

Kolejna odprawa szkoleniowa Ich zadanie to przeciwdziałanie przestępczości w Policji przez wykrywanie przestępstw popełnianych przez policjantów i pracowników Policji oraz ściganie ich sprawców. Nie trudno zgadnąć, ze chodzi o policjantów Biura Spraw Wewnętrznych. Piszemy o tym, ponieważ w dniach 7 - 8 marca w naszej Szkole odbyła się odprawa szkoleniowa dla funkcjonariuszy operacyjno-rozpoznawczych Zarządu I Biura Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji. W spotkaniu uczestniczyło ponad 30 osób - naczelników i przedstawicieli wydziałów Zarządu I BSW KGP z Bydgoszczy, Gdańska, Gorzowa Wielkopolskiego, Poznania, Szczecina, Warszawy i Wrocławia.

Podczas odprawy dokonano podsumowania pracy operacyjno-rozpoznawczej Biura w roku ubiegłym, przedstawiono priorytety, które określać będą kierunek pracy w roku bieżącym. Omówiono również poszczególne zadania związane ze specyfiką pracy i służby w BSW KGP.

autor: Anna Fons

(08.03.11)