Z okolic Łobżenicy

Data publikacji 26.05.2011

Gościliśmy dzieci i młodzież, którzy przyjechali do nas z niewielkiej miejscowości Dębno, położonej w gminie Łobżenica. Na samym początku goście ...

Z okolic Łobżenicy Gościliśmy dzieci i młodzież, którzy przyjechali do nas z urokliwie położonych miejscowości powiatu pilskiego: Dębna, Liszkowa i Łobżenicy. Na samym początku goście zapoznali się z historią Szkoły i jej budynku. Z zaciekawieniem zwiedzili też bibliotekę, w której kiedyś znajdował się ?najbezpieczniejszy bank w Polsce? (z uwagi na przebywających w budynku wielu policjantów). Odwiedzili także sale oględzinowe, podziwiali wystawę w szkolnej galerii sztuki ?Akwarium? oraz zabytkowe witraże w auli. Mieli także okazję dowiedzieć się kilku ciekawostek na temat śladów, które można ujawnić na miejscu zdarzenia i sposobów ich ujawniania. Nie zabrakło również pamiątkowej daktyloskopii i wspólnej fotografii obok logo Szkoły.

Z okolic Łobżenicy Z okolic Łobżenicy Z okolic Łobżenicy

autor: Anna Fons