Dwa kursy specjalistyczne

Data publikacji 26.05.2011

Pomimo trwających w naszym regionie ferii, praca w Szkole wre w najlepsze. Dzisiaj dla stu słuchaczy pierwszej w tym roku edycji kursu specjalistycznego dla ?

Dwa kursy specjalistyczne Pomimo trwających w naszym regionie ferii, praca w Szkole wre w najlepsze. Dzisiaj dla stu słuchaczy pierwszej w tym roku edycji kursu specjalistycznego dla policjantów służby kryminalnej w zakresie wykonywania wybranych czynności operacyjno-rozpoznawczych i  dochodzeniowo-śledczych oraz 22 słuchaczy, także pierwszej edycji kursu specjalistycznego w zakresie zwalczania przestępczości gospodarczej, rozpoczął się dwumiesięczny okres wytężonej nauki. W ciągu najbliższych 41 dni 122 słuchaczy, podczas dziesiątek godzin ćwiczeń, wykładów, symulacji i pokazów, będzie doskonaliło swoje umiejętności i poszerzało wiedzę w zakresie wykonywanych w miejscu pełnienia służby obowiązków.

Dwa kursy specjalistyczne Dwa kursy specjalistyczne Dwa kursy specjalistyczne Dwa kursy specjalistyczne

autor: Wiesław Cejmański

(07.02.11)