Zima nie taka zła

Data publikacji 26.05.2011

Wprawdzie za oknem śniegu jak na lekarstwo i może, ze względu na zimowe ferie, przydałoby się trochę tego białego puchu. Jednak jeśli go nie ma, nie oznacza to, że ?

Zima nie taka zła Wprawdzie za oknem śniegu jak na lekarstwo i może, ze względu na zimowe ferie, przydałoby się trochę tego białego puchu. Jednak jeśli go nie ma, nie oznacza to, że trzeba się nudzić lub spędzać całe dnie przed telewizorem. Nie robią tego z pewnością uczniowie z zimowiska zorganizowanego przez Zespół Szkół nr 2 im. Królowej Jadwigi w Pile, którzy dziś odwiedzili naszą Szkołę.

Zima nie taka zła Dzieci z zainteresowaniem obejrzały aulę z zabytkowymi witrażami czy też sale tematyczne i oględzinowe. Podziwiały najnowszą wystawę w galerii sztuki ?AKWARIUM?. Goście dowiedzieli się również wiele o historii Szkoły i jej budynku. W szkolnej bibliotece zapoznali się z liczącym ponad 44 tysiące woluminów księgozbiorem, a w sali daktyloskopii wykonali pamiątkowe odbitki linii papilarnych.

Zima nie taka zła Zima nie taka zła Zima nie taka zła Zima nie taka zła

autor: Anna Fons

(07.02.11)