Czas na nowe wyzwania

Data publikacji 26.05.2011

W szkolnej sali odpraw odbyła się dziś uroczystość, w trakcie której komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki, zastępcy komendanta Szkoły ...

Czas na nowe wyzwania W szkolnej sali odpraw odbyła się dziś uroczystość, w trakcie której komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki, zastępcy komendanta Szkoły insp. Witold St. Majchrowicz oraz podinsp. Roman Gryczka, kierownicy komórek organizacyjnych Szkoły oraz przedstawiciele związków zawodowych i stowarzyszenia emerytów i rencistów, pożegnali odchodzącego ze służby w Policji młodszego wykładowcę Zakładu Kryminalnego asp. szt. Waldemara Lijewskiego. Czas na nowe wyzwania Po ponad 15 latach służby i wielu sukcesach z nią związanych, policjanta pożegnali również współpracownicy, koledzy i przyjaciele.

Wraz z podziękowaniami za lata służby, asp. szt. Waldemar Lijewski otrzymał pamiątkowy dyplom oraz życzenia zdrowia i dalszej realizacji swoich życiowych planów.

Czas na nowe wyzwania Czas na nowe wyzwania Czas na nowe wyzwania Czas na nowe wyzwania

autor: Mariusz Miernowski

(31.01.11)