Krew ratuje życie!

Data publikacji 26.05.2011

Po raz pierwszy w tym roku słuchacze kursu podstawowego kompanii I i III oddali honorowo krew. Codziennie w kraju potrzeba wiele litrów krwi, dzięki której można ...

Krew ratuje życie! Po raz pierwszy w tym roku słuchacze kursu podstawowego kompanii I i III oddali honorowo krew. Codziennie w kraju potrzeba wiele litrów krwi, dzięki której można uratować życie wielu osobom. Stąd tak ważny jest każdy krwiodawca. Samorząd szkolny na ostatnim spotkaniu zadeklarował możliwość organizowania takich akcji w sposób cykliczny. Krew ratuje życie! Na honorowych krwiodawców Szkoły będą czekali w każdą środę od godziny 12.00 pracownicy Rejonowej Stacji Krwiodawstwa w Pile. Jesteśmy przekonani, że honorowe krwiodawstwo będzie stałym elementem działania samorządu.

To piękne, że wśród słuchaczy mamy osoby, które chcą bezinteresownie oddawać najcenniejszą część samego siebie - swoją krew. Dziękujemy.

autor: Wojciech Thiel

(28.01.11)