Miła uroczystość

Data publikacji 26.05.2011

Komendant Szkoły, insp. Jerzy Powiecki oraz Zastępca Komendanta ds. dydaktycznych, insp. Witold St. Majchrowicz spotkali się dziś z ...

Miła uroczystość Komendant Szkoły, insp. Jerzy Powiecki oraz Zastępca Komendanta ds. dydaktycznych, insp. Witold St. Majchrowicz spotkali się dziś z samorządem słuchaczy kursu podstawowego oraz jego przewodniczącą, post. Magdaleną Waloch. Okazją ku temu było zbliżające się wkrótce, bo już 2 lutego, zakończenie kursu. Była to również dobra okazja do podziękowania za kilka miesięcy pracy samorządu i całej kompanii. Miła uroczystość Po bardzo miłym podsumowaniu dokonań kompanii I w obszarze wolontariatu, Komendant Szkoły wręczył upominki przygotowane przez opiekuna samorządu oraz podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej w Leżenicy. Spotkanie było też wspaniałą okazją do przedstawienia nowego samorządu szkolnego, któremu od lutego do lipca przewodniczyć będzie post. Anna Tomalak. Nowemu zarządowi życzymy sukcesów na miarę poprzedników, a słuchaczom kończącym szkolenie - połamania długopisów na czekającym ich za kilka dni egzaminie.

Miła uroczystość Miła uroczystość Miła uroczystość Miła uroczystość

autor: Wojciech Thiel