Znaleźli AZYL w Policji

Data publikacji 26.05.2011

"Talent, praca i miłość tworzą magiczną siłę, która pozwala żyć piękniej" - to słowa Prezes Stowarzyszenia Plastyków AZYL, pani Janiny Sługockiej-Janusz i ...

Znaleźli AZYL w Policji "Talent, praca i miłość tworzą magiczną siłę, która pozwala żyć piękniej" - to słowa Prezes Stowarzyszenia Plastyków AZYL, pani Janiny Sługockiej-Janusz i jednocześnie motto otwartej przez nią wystawy w szkolnej galerii sztuki "Akwarium".

Wernisaż wystawy otworzył Zastępca Komendanta Szkoły, podinsp. Roman Gryczka, który przywitał goszczących po raz trzeci w naszej galerii członków Stowarzyszenia. Tym razem zaprezentowali oni kolorowe i piękne pejzaże, martwe natury, malarstwo olejne, na szkle, grafiki, makramy, gobeliny i rzeźby. Na wernisażu obecna była także kadra Szkoły, goście z sąsiednich powiatów, samorządowcy, ludzie kultury oraz mieszkańcy Piły.

Znaleźli AZYL w Policji Swoje prace zaprezentowało 21 artystów: Maria Burzyńska, Tadeusz Czerwiński, Danuta Dobrzykowska, Hanna Grabowska, Anna Grześkowiak, Krystyna Grześkowiak, Krystyna Konarska, Krzysztof Kuczera, Barbara Kujawa, Alicja Lesińska, Franciszka Majewska, Ryszard Perzyński, Teresa Piszel, Bożena Pudełko, Józef Rzywucki, Ewa Sitarz, Janina Sługoca-Janusz, Sławomir Stępniak, Jolanta Surma, Tadeusz Szwed i Maria Walczak.

Wystawa będzie czynna do końca lutego, serdecznie zapraszamy do jej obejrzenia osoby indywidualne oraz grupy zorganizowane. Przed wizytą prosimy o kontakt ze szkolną animatorką kultury panią Anną Fons, tel. (67) 352 21 66, e-mail: kultura@pila.szkolapolicji.gov.pl

Znaleźli AZYL w Policji Znaleźli AZYL w Policji Znaleźli AZYL w Policji Znaleźli AZYL w Policji

autor: Anna Fons

(21.01.11)