Z zapałem

Data publikacji 26.05.2011

Początek roku przyniósł znaczne ożywienie. Dzisiaj miejsce po zakończonych w ubiegłym roku kursach, zajęli słuchacze kursu podstawowego. 288 adeptów policyjnego rzemiosła, ?

Z zapałem Początek roku przyniósł znaczne ożywienie. Dzisiaj miejsce po zakończonych w ubiegłym roku kursach, zajęli słuchacze kursu podstawowego. 288 adeptów policyjnego rzemiosła, reprezentujących garnizony: dolnośląski, kujawsko-pomorski, łódzki, mazowiecki, opolski, wielkopolski, z ogromnym zapałem z jednej strony i odrobiną niepewności z drugiej, rozpoczęło zajęcia dydaktyczne. Z zapałem Przed nimi 968 godzin (124 dni) szkolenia, aż do szczęśliwego finału, czyli egzaminu kończącego szkolenie w dniu 8 lipca. Kurs pozwala na kompleksowe przygotowanie policjanta (teoretyczne i praktyczne) do wykonywania zadań służbowych na poziomie podstawowym, na stanowisku policjanta w służbie prewencyjnej w komórkach organizacyjnych patrolowo-interwencyjnych i oddziałów prewencji Policji.

Z zapałem Z zapałem Z zapałem Z zapałem

autor: Artur Godlewski