Data publikacji 26.05.2011

Z trzydniową wizytą przebywali w Szkole żołnierze Żandarmerii Wojskowej, w tym przedstawiciele Komendy Głównej Żandarmerii Wojskowej i ...

Współpraca Z trzydniową wizytą przebywali w Szkole żołnierze Żandarmerii Wojskowej, w tym przedstawiciele Komendy Głównej Żandarmerii Wojskowej i Centrum Szkolenia Żandarmerii Wojskowej w Mińsku Mazowieckim. Wizyta ta związana była z planowanym nawiązaniem współpracy szkoleniowej. Goście zapoznali się ze strukturą i zadaniami realizowanymi przez poszczególne komórki dydaktyczne, zasobami i wyposażeniem Szkoły oraz uczestniczyli w wybranych zajęciach dydaktycznych. Charakter zadań realizowanych przez oba ośrodki szkoleniowe, zakres możliwości i wzajemnych oczekiwań, wskazuje na istnienie szerokiego zakresu możliwej współpracy. Pozostaje go tylko zagospodarować.

Współpraca Współpraca

autor: Artur Godlewski