Noworoczne odwiedziny

Data publikacji 26.05.2011

Po raz pierwszy w tym 2011 roku słuchacze kompanii III, z inicjatywy Samorządu Szkolnego, odwiedzili Środowiskowy Dom Samopomocy dla osób z zaburzeniami psychicznymi ?

Noworoczne odwiedziny Po raz pierwszy w tym 2011 roku słuchacze kompanii III, z inicjatywy Samorządu Szkolnego, odwiedzili Środowiskowy Dom Samopomocy dla osób z zaburzeniami psychicznymi przy Centrum Charytatywno-Opiekuńczym Caritas w Pile. Noworoczne odwiedziny Słuchacze zapoznali się z historią placówki istniejącej od stycznia 2002 roku oraz zobaczyli zajęcia realizowane dla uczestników w pracowniach: stolarsko-ślusarskiej, komputerowo-rękodzielniczej, artystycznej i gospodarstwa domowego.

Noworoczne odwiedziny Wolontariusze z naszej Szkoły spotkali się również z dziećmi z Niepublicznego Przedszkola Caritas działającego w budynku Centrum od 2003 roku. Uwieńczeniem wizyty była wspólna zabawa i poczęstunek.

Samorząd Szkolny aktywnie włącza się w działania organizowane przez Centrum na rzecz osób chorych, ubogich oraz dzieci i młodzieży.

W imieniu wszystkich potrzebujących dziękujemy słuchaczom kompanii III za przygotowanie słodkich upominków.

Noworoczne odwiedziny Noworoczne odwiedziny Noworoczne odwiedziny Noworoczne odwiedziny

autor: Wojciech Thiel

(04.01.11)