W pełnym blasku w Nowy Rok

Data publikacji 26.05.2011

Nowy Rok, to zwykle nowe postanowienia i nowe szanse. Wraz z nim nieodłączny sylwester - noc życzeń i obietnic, której towarzyszą niezapomniane sztuczne ognie i północ, ?

W pełnym blasku w Nowy Rok Nowy Rok, to zwykle nowe postanowienia i nowe szanse. Wraz z nim nieodłączny sylwester - noc życzeń i obietnic, której towarzyszą niezapomniane sztuczne ognie i północ, na którą czeka się aż 12 miesięcy.

W pełnym blasku w Nowy Rok Przed Szkołą ustawiono scenę, na której odbywały się artystyczne występy. Nie zabrakło atrakcyjnych niespodzianek, muzyki z lat 70. i 80., z głośnika i tej na żywo w wykonaniu znakomitych zespołów ?The Cuts? i ?GazBand?, baloników w kolorach pilskiej flagi, które wraz z nadejściem Nowego Roku, poszybowały w górę.

W pełnym blasku w Nowy Rok Życzenia wszystkim zgromadzonym na placu Staszica złożył prezydent Piły Piotr Głowski i jego zastępca - Beata Dudzińska. Najwięcej radości i uśmiechu wywołały kolorowe fajerwerki, które pod czujnym okiem pełniących służbę policjantów i strażaków puszczane były z wieży południowej budynku naszej Szkoły. Naprawdę było co podziwiać.

Wszystkiego najlepszego w 2011 Roku!

W pełnym blasku w Nowy Rok W pełnym blasku w Nowy Rok W pełnym blasku w Nowy Rok W pełnym blasku w Nowy Rok

autor: Anna Fons
autorzy zdjęć: Anna Fons, Zbigniew Wlazło