Taktyka i techniki przesłuchań - 2010 - Szkoła Policji w Pile

Taktyka i techniki przesłuchań

Data publikacji 06.06.2011

Od sześciu lat Szkoła realizuje kursy specjalistyczne dla policjantów służby kryminalnej i śledczej z zakresu taktyki i technik przesłuchań. W tym czasie w trakcie ...

Taktyka i techniki przesłuchań Od sześciu lat Szkoła realizuje kursy specjalistyczne dla policjantów służby kryminalnej i śledczej z zakresu taktyki i technik przesłuchań. W tym czasie w trakcie ponad 90 edycji przeszkoliliśmy prawie 1300 osób, w tym także funkcjonariuszy Straży Granicznej.

Dziś zakończyła się ostatnia w tym roku edycja takiego kursu. Wzięło w nim udział 15 funkcjonariuszy służby kryminalnej z jednostek terenowych Policji. W trakcie pięciodniowego szkolenia jego uczestnicy wzbogacili swoje umiejętności zawodowe w zakresie planowania i przygotowywania przesłuchań, nawiązywania kontaktu z osobami przesłuchiwanymi oraz kontroli prowadzenia rozmów.

autor: Krzysztof Opaliński

(26.11.10)