Pierwszy sprawdzian

Data publikacji 06.06.2011

Dla słuchaczy kompanii I kursu zawodowego podstawowego, którzy w dniu 26 października kończą szkolenie nadszedł czas weryfikacji ...

Pierwszy sprawdzian Dla słuchaczy kompanii I kursu zawodowego podstawowego, którzy w dniu 26 października kończą szkolenie nadszedł czas weryfikacji wiedzy i umiejętności zdobytych w trakcie dotychczasowego pobytu w Szkole. Od dzisiaj, przez pięć dni, będą ich mogli spotkać na ulicach swoich miast mieszkańcy Kamienia Pomorskiego, Stargardu Szczecińskiego, Świdwina i Świnoujścia. Służby patrolowe na terenie działania tych jednostek Policji rozpoczyna 41 słuchaczy. Pozostali słuchacze takie praktyki rozpoczną w następnych dwóch tygodniach. Łącznie do jednostek województwa zachodniopomorskiego zostanie skierowanych 99 słuchaczy.

Pierwszy sprawdzian Pierwszy sprawdzian Pierwszy sprawdzian Pierwszy sprawdzian

autor: Sylwester Urbaniak