Kolejna wizyta

Data publikacji 03.06.2011

Kolejna wizyta Po raz kolejny w tym roku słuchacze kursu podstawowego, tym razem z kompanii I, odwiedzili Dom Pomocy Społecznej w Rzadkowie. Dom ten przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych intelektualnie. Poza zwykłą nauką szkolną i terapią, uczą się oni tu samodzielności. Od kilku lat przy DPS działa również Warsztat Terapii Zajęciowej, który zajmuje się terapią i rehabilitacja osób niepełnosprawnych.
Słuchacze podczas odwiedzin zapoznali się z działalnością placówki, a na zakończenie przekazali, na ręce pani dyrektor, zakupione przez siebie środki czystości.

autor: Wojciech Thiel

(16.09.10)