Gotowi do pomocy

Data publikacji 03.06.2011

Przez ostatnie pięć dni dziewięciu policjantów realizujących w macierzystych jednostkach zadania służbowe w warunkach działań specjalnych ...

Gotowi do pomocy Przez ostatnie pięć dni dziewięciu policjantów realizujących w macierzystych jednostkach zadania służbowe w warunkach działań specjalnych lub zadania antyterrorystyczne, doskonaliło swoje umiejętności udzielania pierwszej pomocy. To trzecia w tym roku edycja kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy w warunkach działań specjalnych. Do końca bieżącego roku planujemy realizację jeszcze dwóch edycji. Przygotowane zestawy ćwiczeń praktycznych, z wykorzystaniem elementów taktyki działania w warunkach specjalnych, pozwoliły uczestnikom kursu na przećwiczenie m.in. takich elementów, jak: postępowanie ratownicze na miejscu zdarzenia, przygotowanie poszkodowanego do ewakuacji i transportu, czy też umiejętność ekspozycji ubioru specjalistycznego.

Gotowi do pomocy Gotowi do pomocy Gotowi do pomocy Gotowi do pomocy

autor: Sylwester Urbaniak

(03.09.10)

Powrót na górę strony