Data publikacji 03.06.2011

Jest ich naprawdę wiele: majątkowe, turystyczne, komunikacyjne, od następstw nieszczęśliwych wypadków... Łatwo się pogubić w gąszczu propozycji, a przede wszystkim przepisów ...

Warto wiedzieć Jest ich naprawdę wiele: majątkowe, turystyczne, komunikacyjne, od następstw nieszczęśliwych wypadków... Łatwo się pogubić w gąszczu propozycji, a przede wszystkim przepisów związanych z ubezpieczeniami. W celu zaznajomienia słuchaczy kursu specjalistycznego (dla policjantów służby kryminalnej, którzy pełnią służbę na stanowiskach lub wykonujących zadania zwalczania przestępczości gospodarczej) z aktualnymi przepisami dotyczącymi przestępstw na szkodę przedsiębiorców ubezpieczeniowych, na zaproszenie Zakładu Prawa zajęcia przeprowadziła pani Danuta Wrzeszcz ? była zastępca dyrektora działu likwidacji szkód w zakresie wykrywania wyłudzeń odszkodowań komunikacyjnych w jednej z pilskich firm ubezpieczeniowych. Prelegentka opowiedziała m.in. o postępowaniach szkodowych, weryfikacji zgłoszonych zdarzeń oraz o procesie wykrywczym przestępstwa.

autor: Anna Fons

(14.07.10)