Czas weryfikacji

Data publikacji 02.06.2011

Dla 79 słuchaczy kursu podstawowego nadszedł czas weryfikacji wiedzy i umiejętności zdobytych w trakcie dotychczasowego szkolenia. Najlepszym sposobem ...

Czas weryfikacji Dla 79 słuchaczy kursu podstawowego nadszedł czas weryfikacji wiedzy i umiejętności zdobytych w trakcie dotychczasowego szkolenia. Najlepszym sposobem weryfikacji ich umiejętności zawodowych jest praktyka w terenie. Dlatego też od dzisiaj, przez pięć dni, pełnić będą służby patrolowe na terenie działania komend powiatowych Policji w Kołobrzegu, Sławnie, Gryficach, Myśliborzu, Drawsku Pomorskim i Szczecinku. Dwa dni wcześniej do służby w KPP w Kamieniu Pomorskim oraz KPP w Policach wyjechało 20 słuchaczy, a na przełomie maja i czerwca praktyki w komendach powiatowych Policji w Świnoujściu, Świdwinie i Gryficach realizowało kolejnych 39 słuchaczy. To jeden z ostatnich etapów prawie 6-miesięcznego szkolenia przewidzianego programem szkolenia, ale jednocześnie duże wsparcie dla jednostek terenowych i ważny wymiar prewencyjny.

Czas weryfikacji Czas weryfikacji Czas weryfikacji Czas weryfikacji

autor: Sylwester Urbaniak