Fachowym okiem

Data publikacji 02.06.2011

Znają dobrze zawiłości matematyki, wiedzą, co zrobić, aby wszystko było wykonane z najwyższą precyzją. Jak nikt inny potrafią docenić architektoniczne niuanse budynku naszej Szkoły.

Fachowym okiem Znają dobrze zawiłości matematyki, wiedzą, co zrobić, aby wszystko było wykonane z najwyższą precyzją. Jak nikt inny potrafią docenić architektoniczne niuanse budynku naszej Szkoły. Tymi specjalistami są uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Pile - popularnie zwanej ?Budowlanką?. To właśnie oni odwiedzili dziś naszą Szkołę.

Młodzież, fachowym okiem obejrzała sale oględzinowe i znajdujące się tam szkice kryminalistyczne, które, podobnie jak rysunek techniczny, wymagają dokładności i przestrzennej wyobraźni. Goście zwiedzili także szkolną aulę i galerię sztuki ?Akwarium? oraz pomieszczenia tematyczne. Dowiedzieli się wielu ciekawostek dot. pracy Policji, a także wykonali pamiątkową daktyloskopię. Jak na specjalistów przystało, z zainteresowaniem wysłuchali też opowieści o historii i ciekawej architekturze budynku Szkoły.

Fachowym okiem Fachowym okiem Fachowym okiem Fachowym okiem

autor: Anna Fons