Oni też przesłuchują

Data publikacji 02.06.2011

Oni też przesłuchują Szkoła Policji w Pile współdziała z innymi podmiotami, między innymi w zakresie wymiany doświadczeń w obszarach wynikających z ustawowych zadań Policji. Temu celowi służyło również szkolenie przeprowadzone w Złotowie dla ponad 30 pracowników Izby Skarbowej oraz urzędów skarbowych północnej Wielkopolski. Wykładowcy Zakładu Prawa: podinsp. Leszek Gruntkowski i podinsp. Krzysztof Wróblewski, zapoznali uczestników szkolenia z taktyką i technikami przesłuchań, które mogą być stosowane przy przesłuchaniach świadków i stron postępowania podatkowego i kontrolnego. Tematyka szkolenia wzbudziła duże zainteresowanie uczestników, stąd też planowane są kolejne edycje tego typu szkoleń.

autor: Krzysztof Opaliński

(16.06.10)