Krok za krokiem

Data publikacji 02.06.2011

724 dni przed pierwszym gwizdkiem sędziego, inaugurującym Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej Euro 2012, kończymy kolejny etap przygotowań ...

Krok za krokiem 724 dni przed pierwszym gwizdkiem sędziego, inaugurującym Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej Euro 2012, kończymy kolejny etap przygotowań policyjnych sił do uczestnictwa w tej imprezie. Program szkolenia w tym zakresie, zatwierdzony przez Komendanta Głównego Policji, przewiduje m.in. przeszkolenie kadry oddziałów prewencji, na których spoczywać będzie duża liczba zadań w zakresie zabezpieczenia porządku publicznego w trakcie tej imprezy. Dzisiaj ten etap szkolenia zakończyli przedstawiciele garnizonów: kujawsko-pomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego, odbierając z rąk Komendanta Szkoły Policji w Pile świadectwa ukończenia kursu.

Krok za krokiem Krok za krokiem

autor: Artur Godlewski

(15.06.10)