Ze smakiem

Data publikacji 02.06.2011

Świat odbieramy za pomocą pięciu zmysłów. To dzięki nim czujemy, widzimy, dotykamy, słyszymy i smakujemy życie. Życie, które pełne jest rozmaitych kolorów, ...

Ze smakiem Świat odbieramy za pomocą pięciu zmysłów. To dzięki nim czujemy, widzimy, dotykamy, słyszymy i smakujemy życie. Życie, które pełne jest rozmaitych kolorów, odcieni i barw, chwil radosnych i smutnych. Kolekcjonujemy chwile, tak różnorodne jak kuchnie świata, jak przyprawy, które w jednym mgnieniu oka zmieniają smak i wygląd dania.

Wszystkie te subtelne podobieństwa jak nikt inny potrafią dostrzec i zrozumieć uczniowie Zespołu Szkół Gastronomicznych w Pile, którzy dziś zwiedzili naszą Szkołę. Młodzież z zainteresowaniem wysłuchała opowieści o historii Szkoły i jej budynku oraz obejrzała najnowszą wystawę w galerii sztuki ?Akwarium?. Uczniowie obejrzeli również halę sportową, sale oględzinowe i pomieszczenia dydaktyczne ? sale pierwszej pomocy przedmedycznej i daktyloskopii, gdzie wykonali pamiątkowe odbitki linii papilarnych. Dzięki wycieczce nasi goście mogli przyjrzeć się od kuchni pracy policjantów, co z pewnością było dla nich odkrywczym przeżyciem.

Ze smakiem Ze smakiem Ze smakiem Ze smakiem

autor: Anna Fons