Pełnią możliwości

Data publikacji 02.06.2011

Jednym z wyznaczników skutecznej realizacji procesu przygotowania policyjnych kadr jest pełne wykorzystanie możliwości jednostek szkoleniowych. Zgodnie z tym, ...

Pełnią możliwości Jednym z wyznaczników skutecznej realizacji procesu przygotowania policyjnych kadr jest pełne wykorzystanie możliwości jednostek szkoleniowych. Zgodnie z tym, rozpoczęliśmy dzisiaj dodatkowy kurs specjalistyczny dla policjantów służby kryminalnej w zakresie wykonywania wybranych czynności operacyjno-rozpoznawczych i dochodzeniowo-śledczych. 74 policjantów, reprezentujących cały kraj (16 komend wojewódzkich i KSP), przez dwa miesiące zgłębiać będzie proces wykrywczy wybranych rodzajów przestępstw i kształtować kompetencje niezbędne do ścigania ich sprawców.

Pełnią możliwości Pełnią możliwości

autor: Artur Godlewski