Połączone siły

Data publikacji 02.06.2011

Po raz kolejny, tym razem w czterodniowych warsztatach zorganizowanych w Centralnym Ośrodku Szkoleniowym Straży Granicznej w Koszalinie, uczestniczyli członkowie ...

Połączone siły Po raz kolejny, tym razem w czterodniowych warsztatach zorganizowanych w Centralnym Ośrodku Szkoleniowym Straży Granicznej w Koszalinie, uczestniczyli członkowie Studenckiego Koła Kryminalistyków Uniwersytetu Łódzkiego. Jak zwykle wiele czasu poświęcono zagadnieniom z zakresu kryminalistyki, które przybliżyli im wykładowcy z naszej Szkoły. Zajęcia te zostały podzielone na dwa bloki tematyczne: przeszukanie oraz postępowanie Policji w przypadku znalezienia NN zwłok. Studenci zapoznali się z taktyką i przeprowadzaniem przeszukania, ze szczególnym zwróceniem uwagi na przygotowanie się do tej czynności procesowej. W bloku drugim, oprócz zapoznania się z procedurami postępowania Policji w przypadku znalezienia NN zwłok, uczestnicy poznali metody identyfikacji tego rodzaju zwłok.

Kolejne, piąte już spotkanie z członkami Studenckiego Koła Kryminalistyków, odbędzie się już w Pile.

Połączone siły Połączone siły Połączone siły Połączone siły
  Połączone siły Połączone siły