Wyróżnieni

Data publikacji 02.06.2011

Komendant Szkoły, insp. Jerzy Powiecki, na mocy rozkazu wydanego przez Komendanta Głównego Policji wręczył dziś nagrody ...

Wyróżnieni Komendant Szkoły, insp. Jerzy Powiecki, na mocy rozkazu wydanego przez Komendanta Głównego Policji wręczył dziś nagrody pieniężne funkcjonariuszom Szkoły: mł. insp. Krzysztofowi Opalińskiemu, podinsp. Tadeuszowi Niemirze oraz nadkom. Leszkowi Koźmińskiemu. Ponadto Komendant Szkoły wyróżnił w formie pochwały w rozkazie: podinsp. Leszka Gruntkowskiego, podinsp. Jacka Słońskiego, podinsp. Dorotę Witkowską, nadkom. Marzenę Brzozowską, kom. Zbigniewa Małeckiego oraz asp. Marka Makowskiego. Nagrody oraz wyróżnienia zostały przyznane ww. funkcjonariuszom za przeprowadzenie wieloaspektowej diagnozy funkcjonowania Policji na potrzeby ustanowienia Priorytetów Komendanta Głównego Policji na lata 2010 ? 2012 poprzez zdefiniowanie słabych i mocnych stron w obszarze służby kryminalnej. W trakcie uroczystości Komendant Szkoły podziękował funkcjonariuszom za zaangażowanie w realizację ww. przedsięwzięcia.

Wyróżnieni Komendant Szkoły podziękował również podinsp. Jackowi Słońskiemu oraz asp. Markowi Makowskiemu, nauczycielom policyjnym Zakładu Kryminalnego, za wzorowe wykonywacie swoich zadań oraz zaangażowanie w służbę, w tym w realizację kursu specjalistycznego w zakresie współpracy z osobowymi źródłami informacji. Za osiągnięcia w pracy dydaktycznej Komendant udzielił ww. policjantom pochwały w rozkazie.

Wyróżnieni Wyróżnieni Wyróżnieni Wyróżnieni

autor: Adriana Niemczuk-Gorgoń