Podstawowy i specjalistyczny

Data publikacji 02.06.2011

Zaspokajanie różnorodnych potrzeb szkoleniowych jednostek Policji wymaga kształcenia policyjnych kadr na wszystkich poziomach. Dzisiaj korzystanie ...

Podstawowy i specjalistyczny Zaspokajanie różnorodnych potrzeb szkoleniowych jednostek Policji wymaga kształcenia policyjnych kadr na wszystkich poziomach. Dzisiaj korzystanie z doświadczeń i wiedzy kadry szkoleniowej rozpoczęli słuchacze kursu podstawowego, którzy w liczbie 108 reprezentują garnizony: dolnośląski, kujawsko-pomorski, lubuski i wielkopolski. Do 26 października będą zgłębiać kanony policyjnej służby.

Podstawowy i specjalistyczny Krótszy, ale bez porównania bardziej intensywny okres nauki, spędzą słuchacze kursu specjalistycznego w zakresie wykonywania wybranych czynności operacyjno-rozpoznawczych i dochodzeniowo-śledczych. W trakcie dwumiesięcznego kursu 79 słuchaczy zajmować się będzie rozwijaniem warsztatu policjanta służby kryminalnej.

Podstawowy i specjalistyczny Podstawowy i specjalistyczny Podstawowy i specjalistyczny Podstawowy i specjalistyczny

autor: Artur Godlewski

(05.05.10)