We dwóch łatwiej

Data publikacji 02.06.2011

W ubiegłym tygodniu zakończyła się kolejna edycja kursu specjalistycznego dla policjantów kierujących zespołami oględzinowymi. Zajęcia na tym kursie ...

We dwóch łatwiej W ubiegłym tygodniu zakończyła się kolejna edycja kursu specjalistycznego dla policjantów kierujących zespołami oględzinowymi. Zajęcia na tym kursie prowadzili m.in. funkcjonariusze SPAP KWP w Poznaniu. We dwóch łatwiej Korzystając z ich obecności w naszej Szkole, postanowiliśmy zrealizować jeszcze jedno przedsięwzięcie szkoleniowe ? film instruktażowy dotyczący ekspozycji z ubioru specjalistycznego operatora AT. Jest on wspólnym pomysłem instruktorów ratownictwa medycznego z jednostki SPAP i Szkoły Policji, z pewnością znakomicie posłuży jako pomoc dydaktyczna w trakcie szkoleń na kursach doskonalenia zawodowego z zakresu kwalifikowanej pomocy przedmedycznej w warunkach działań specjalnych. Do końca bieżącego roku zaplanowana jest realizacja czterech edycji tego kursu. Film będzie również wykorzystywany w doskonaleniu lokalnym funkcjonariuszy SPAP.

We dwóch łatwiej We dwóch łatwiej We dwóch łatwiej

autor: Sylwester Urbaniak