Taktyka i techniki przesłuchań

Data publikacji 02.06.2011

Od ponad pięciu lat Szkoła Policji w Pile realizuje kursy specjalistyczne dla policjantów służby kryminalnej i śledczej z zakresu taktyki i techniki przesłuchań.

Taktyka i techniki przesłuchań Od ponad pięciu lat Szkoła Policji w Pile realizuje kursy specjalistyczne dla policjantów służby kryminalnej i śledczej z zakresu taktyki i techniki przesłuchań . W tym czasie w trakcie prawie 90 edycji przeszkoliliśmy ponad 1200 osób, w tym także funkcjonariuszy Straży Granicznej.

Kilkunastu policjantów z całego kraju rozpoczęło 19 kwietnia roku kolejną edycję takiego kursu. W trakcie pięciodniowego szkolenia uczestnicy szkolenia nabywają wiedzę i umiejętności z zakresu prowadzenia rozmów, sposobów wykrywania kłamstw oraz prowadzenia przesłuchań. Doskonalą również swoje umiejętności zawodowe w zakresie planowania i przygotowywania przesłuchań, nawiązywania kontaktu z osobami przesłuchiwanymi oraz kontroli prowadzenia rozmów.

Taktyka i techniki przesłuchań Taktyka i techniki przesłuchań

(20.04.10)