List kondolencyjny

Data publikacji 02.06.2011

Bez niej nie byłoby życia. Z pewnością nie docenialibyśmy go w taki sposób, gdybyśmy znaleźli lekarstwo na wieczną młodość. Gdybyśmy poznali odpowiedzi na wszystkie pytania.

List kondolencyjny Bez niej nie byłoby życia. Z pewnością nie docenialibyśmy go w taki sposób, gdybyśmy znaleźli lekarstwo na wieczną młodość. Gdybyśmy poznali odpowiedzi na wszystkie pytania. I choć zabiera nam tych, których kochamy, to ona nadaje życiu smutne piękno. Codziennie żyjemy z jej świadomością. Nie da się ukryć, że śmierć jest nieodłącznym elementem życia. Dzięki niej, uczymy się doceniać to, co mamy, wspominamy to, co utraciliśmy.

W celu uczczenia pamięci Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej śp. Lecha Kaczyńskiego i ofiar tragedii pod Smoleńskiem na ręce komendanta Szkoły, został przesłany list kondolencyjny od komendanta Wyższej i Średniej Szkoły Policyjnej w Holeszowie (Czechy), z którą od lat współpracujemy.

(15.04.10)