3 razy Trzecioklasista

Data publikacji 02.06.2011

Już po raz trzeci przedstawiciele kadry Szkoły ? st. wykładowca podinsp. Mariusz Macierzyński i mł. wykładowca podkom. Artur Kulczak z Zakładu Interwencji Policyjnych, ...

3 razy Trzecioklasista Już po raz trzeci przedstawiciele kadry Szkoły ? st. wykładowca podinsp. Mariusz Macierzyński i mł. wykładowca podkom. Artur Kulczak z Zakładu Interwencji Policyjnych, byli głównymi sędziami w zmaganiach konkursu ?Bezpieczny Trzecioklasista?, organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 1 im. Stanisława Staszica w Pile. W zmaganiach wzięli udział uczniowie klas trzecich szkół podstawowych.

3 razy Trzecioklasista I tym razem nie zabrakło emocji, dzieci rozwiązywały specjalnie przygotowany test złożony z pytań dotyczących przepisów ruchu drogowego. Musiały także wykazać się znajomością telefonów alarmowych oraz umiejętnością celnych skojarzeń, przy rozwiązywaniu specjalnie przygotowanej krzyżówki. Wyniki będą znane wkrótce, a uroczyste rozdanie nagród oraz pokaz prac plastycznych odbędzie się w czerwcu w naszej Szkole. Serdecznie zapraszamy.

3 razy Trzecioklasista 3 razy Trzecioklasista 3 razy Trzecioklasista 3 razy Trzecioklasista

(14.04.10)