Z wiosennym wigorem

Data publikacji 01.06.2011

Szkoła powitała dzisiaj kolejnych słuchaczy. Z odświeżonymi wiosną siłami kursy doskonalenia zawodowego dla policjantów służby kryminalnej rozpoczęło dzisaj ...

Z wiosennym wigorem Szkoła powitała dzisiaj kolejnych słuchaczy. Z odświeżonymi wiosną siłami kursy doskonalenia zawodowego dla policjantów służby kryminalnej rozpoczęło dzisaj 119 policjantów, reprezentujących praktycznie wszystkie garnizony. Przez dwa miesiące stu z nich zgłębiać będzie tajniki wykonywania wybranych czynności operacyjno-rozpoznawczych i dochodzeniowo-śledczych, natomiast pozostała dzięwiętnastka poświęci się poznawaniu zawiłości przestępczości gospodarczej. Oba kursy są trudne, wypełnione koniecznością przyswojenia znacznych partii materiału i odbycia wielu ćwiczeń praktycznych. Trudne, ale nie niemożliwe do zrealizowania. Dlatego ostro bierzemy się do pracy - kolejne kursy czekają.

Z wiosennym wigorem Z wiosennym wigorem Z wiosennym wigorem Z wiosennym wigorem

(07.04.10)