Idą święta

Data publikacji 01.06.2011

Dziś odbyło się świąteczne spotkanie wielkanocne kierownictwa i kadry Szkoły, w którym udział wzięli także przedstawiciele związków zawodowych, emerytów policyjnych ...

Idą święta Dziś odbyło się świąteczne spotkanie wielkanocne kierownictwa i kadry Szkoły, w którym udział wzięli także przedstawiciele związków zawodowych, emerytów policyjnych oraz przewodnicząca Samorządu Szkolnego Słuchaczy.

Idą święta Kapelan Szkoły, ks. dr Władysław Nowicki opowiedział o historii i znaczeniu tych wiosennych świąt. Następnie Komendant Szkoły, insp. Jerzy Powiecki, złożył zebranym najserdeczniejsze życzenia: radości, miłej, rodzinnej atmosfery oraz stabilizacji w pracy i wiele optymizmu. Zostały także odczytane życzenia przesłane przez Komendanta Głównego Policji, gen. insp. Andrzeja Matejuka. W tak rodzinnej atmosferze wszyscy podzielili się wielkanocnym jajkiem, składając sobie życzenia.

Idą święta Idą święta Idą święta Idą święta
  Idą święta Idą święta