Światło (i nagrodę) w sobie masz

Data publikacji 01.06.2011

Światło jest zagadką, dzięki niemu możliwe są fotosynteza i życie. Mówiąc o uśmiechniętej osobie, opisujemy ją słowami z piosenki Natalii Kukulskiej...

Światło (i nagrodę) w sobie masz Światło jest zagadką, dzięki niemu możliwe są fotosynteza i życie. Mówiąc o uśmiechniętej osobie, opisujemy ją słowami z piosenki Natalii Kukulskiej ?światło w sobie masz?. Światło ? promieniowanie optyczne, rozchodzące się fale, które kiedy gasną, odchodzą nie wiadomo gdzie. Za chwile, gdy znów się pojawią przynoszą ciepło, nadzieję i? nagrody. Tak było i tym razem. Miło nam poinformować, że Firma Philips Lighting Poland wyróżniła Piłę za ,,propagowanie idei upiększania miasta światłem poprzez wspaniałą iluminację obiektów przy placu Staszica na nowatorskich systemach LED''. Nagrodę odebrał Paweł Dahlke - zastępca prezydenta Piły.

Światło (i nagrodę) w sobie masz Uroczystość została zorganizowana w hotelu Marriott w Warszawie. W spotkaniu tym uczestniczyli samorządowcy, projektanci i wykonawcy inwestycji oświetleniowych zrealizowanych na sprzęcie Philips Lighting. Nasza Szkoła stanowi jeden z elementów pięknych iluminacji placu Staszica. ?Świecimy? nie tylko dobrym przykładem od 2009 r. Kolorowy wystrój podoba się mieszkańcom Piły, turystom oraz słuchaczom przebywającym na szkoleniach i jest on tematem wielu niezapomnianych fotografii.

Światło (i nagrodę) w sobie masz Światło (i nagrodę) w sobie masz Światło (i nagrodę) w sobie masz Światło (i nagrodę) w sobie masz

(23.02.10)