... siódme nie kradnij

Data publikacji 01.06.2011

Zakończyła się pierwsza edycja warsztatów szkoleniowych z zakresu zwalczania przestępczości przeciwko mieniu. Była to wspólna inicjatywa Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego ...

... siódme nie kradnij Zakończyła się pierwsza edycja warsztatów szkoleniowych z zakresu zwalczania przestępczości przeciwko mieniu. Była to wspólna inicjatywa Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Biura Kryminalnego KGP oraz Szkoły.

... siódme nie kradnij Warsztaty były adresowane do policjantów zajmujących się przestępczością przeciwko mieniu z komend miejskich i powiatowych Policji. Miały one na celu, zgodnie z realizacją jednego z priorytetów Komendanta Głównego Policji na lata 2010-2012, podniesienie jakości czynności prowadzonych na miejscu przestępstwa. ... siódme nie kradnij Uczestnicy zajęć zapoznali się ze specyfiką śladów kryminalistycznych ujawnianych na miejscu przestępstw przeciwko mieniu oraz ich możliwościami badawczymi, poszerzyli wiedzę z zakresu wykorzystania czynności operacyjno-rozpoznawczych w prowadzonych sprawach oraz doskonalili umiejętności przeprowadzania prawidłowych oględzin.

... siódme nie kradnij Wśród prelegentów byli funkcjonariusze Komendy Głównej Policji: insp. Roman Wojtuszek (naczelnik Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Biura Kryminalnego KGP), kom. Robert Sierzputowski (ekspert z WDŚ BK KGP), eksperci kryminalistyki w dziedzinie daktyloskopii: kom. Bożena Andrzejewska z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Poznaniu i w dziedzinie mechanoskopii - nadkom. Michał Skorupka z LK KSP oraz wykładowcy Zakładu Kryminalistyki i Zakładu Kryminalnego z pilskiej Szkoły.

(10.03.10)