Narkotyki w e-learningu

Data publikacji 01.06.2011

Zakończyła się pierwsza edycja kursu e-learningowego dla policjantów zwalczających przestępczość narkotykową z województwa kujawsko-pomorskiego.

Narkotyki w e-learningu Zakończyła się pierwsza edycja kursu e-learningowego dla policjantów zwalczających przestępczość narkotykową z województwa kujawsko-pomorskiego.

Narkotyki w e-learningu Po dwóch miesiącach kształcenia za pośrednictwem Internetu, 18 uczestników kursu przyjechało do Piły, aby wziąć udział w zajęciach uzupełniających wiedzę z zakresu pracy operacyjnej oraz doskonalących umiejętności praktyczne związane z przeszukaniem i zabezpieczaniem narkotyków. Warunkiem uczestnictwa w tej części szkolenia było zaliczenie testu sprawdzającego wiedzę z zagadnień udostępnionych na platformie Dokeos. Cała grupa zakwalifikowała się do drugiej części szkolenia.

Narkotyki w e-learninguW charakterze wykładowców w zajęciach uczestniczyli: pani Agnieszka Degler i pan Łukasz Biela ? prokuratorzy z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu, podinsp Rafał Błaszczyk z KWP w Poznaniu, nadkom. Wojciech Szymborski z CBŚ KGP, podkom. Piotr Zalewski z KWP w Kielcach, podkom. Szymon Sędzik z KPP w Górze i asp. szt. Paweł Leśniewski z KPP w Pile.

Kurs zakończył się egzaminem, który zaliczyli wszyscy jego uczestnicy. W bieżącym roku planowane są kolejne edycje kursów e-learningowych.

(12.02.10)