Zima im nie straszna

Data publikacji 31.05.2011

Pomimo opadów białego puchu, mrozu i wiatru, charakterystycznych dla tej pory roku, oni dzielnie dotarli do nas na czas. Mowa o dzieciach uczestniczących ...

Zima im nie straszna Pomimo opadów białego puchu, mrozu i wiatru, charakterystycznych dla tej pory roku, oni dzielnie dotarli do nas na czas. Mowa o dzieciach uczestniczących w zimowisku zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 2 im. Królowej Jadwigi w Pile.

Zima im nie straszna Młodzi goście wysłuchali opowieści o historii naszej Szkoły. Obejrzeli szkolną galerię sztuki ?Akwarium? oraz aulę. W bibliotece zobaczyli ?magiczne lustra? (fenickie) i z zadziwieniem odkryli drzewo sandałowe. Największe wrażenie zrobiła jednak na nich sala daktyloskopijna i możliwość zobaczenia policyjnego rzemiosła. Uczniowie dowiedzieli się, w jaki sposób pobierane są odciski palców, poznali także tajniki działania urządzenia biometrycznego. Tradycyjnie pozowali też do fotografii pod logo Szkoły, a w podziękowaniu zostawili nam kilka swoich rysunków przestawiających pracę Policji. My też serdecznie dziękujemy.

Zima im nie straszna Zima im nie straszna Zima im nie straszna Zima im nie straszna

(01.02.10)