Setka przekroczona

Data publikacji 31.05.2011

Mimo trudnych, zimowych warunków atmosferycznych, uczestnicy kolejnej edycji kursu doskonalenia zawodowego dla policjantów prowadzących ...

Setka przekroczona Mimo trudnych, zimowych warunków atmosferycznych, uczestnicy kolejnej edycji kursu doskonalenia zawodowego dla policjantów prowadzących postępowania przygotowawcze, w komplecie stawili się w Szkole. Przybyli tu, by wziąć udział w warsztatach będących II etapem szkolenia e-lerningowego, o którym pisaliśmy w listopadzie.

Setka przekroczona Policjanci, którzy tym razem reprezentowali województwo pomorskie, wykazali się dużą wiedzą zdobytą w drodze samokształcenia z wykorzystaniem platformy e-learningowej. W trakcie warsztatów, pod nadzorem wykładowców, z dużym zaangażowaniem wykonywali ćwiczenia praktyczne, doskonaląc swoje umiejętności zawodowe. Wszyscy zdali egzamin końcowy i otrzymali zaświadczenia o ukończeniu kursu.

Już 113 funkcjonariuszy z różnych województw zostało absolwentami tego pionierskiego szkolenia, a w kolejce czeka jeszcze wielu chętnych.

Setka przekroczona Setka przekroczona Setka przekroczona Setka przekroczona

(29.01.10)