Kwartalnik po raz pierwszy w 2010 roku

Data publikacji 31.05.2011

Nie minęły jeszcze echa poprzedniego wydania Kwartalnika Prawno-Kryminalistycznego, którego wersję elektroniczną zamieściliśmy ...

Kwartalnik po raz pierwszy w 2010 roku Nie minęły jeszcze echa poprzedniego wydania Kwartalnika Prawno-Kryminalistycznego, którego wersję elektroniczną zamieściliśmy w grudniu na stronie internetowej Szkoły, a już teraz mamy przyjemność podzielić się z Państwem jego kolejną odsłoną.

Zachęcamy do lektury pierwszego w tym roku numeru, w którym, oprócz kontynuacji wcześniej publikowanych artykułów, można przeczytać o przestępstwach i wykroczeniach z ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, samopoplecznictwie po przestępstwie zabójstwa, czy też o darmowej alternatywie dla szeroko rozpowszechnionego wśród użytkowników komputerów systemu operacyjnego Windows.

Tradycyjnie już zachęcamy do publikowania własnych artykułów (związanych z tematyką Kwartalnika) na łamach naszego czasopisma (kontakt e-mail: sekretariat@pila.szkolapolicji.gov.pl ).

(20.01.10)