SIE MA otwarte serca - 2010 - Szkoła Policji w Pile

SIE MA otwarte serca

Data publikacji 31.05.2011

Jest już pełnoletnia i, jak co roku, zagrała nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Wszyscy wiemy, że będzie grała do końca świata ...

SIE MA otwarte serca Jest już pełnoletnia i, jak co roku, zagrała nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Wszyscy wiemy, że będzie grała do końca świata i jeden dzień dłużej. Mowa oczywiście o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, która w tym roku zagrała już po raz 18.

Tradycyjnie już w działania te włączyła się także Szkoła. Już w piątek, kadra, pracownicy i słuchacze zebrali 251,20 zł, które zostały przekazane przedstawicielowi Sztabu WOŚP w Pilskim Domu Kultury. Policjanci przebywający na szkoleniu, także włączyli się w działania, opiekując się kwestującymi wolontariuszami.

SIE MA otwarte serca Podczas wielkiego finału zorganizowano stoisko z daktyloskopią pamiątkową, na którym można było nie tylko wykonać odbitki linii papilarnych, ale także zapoznać się z zawartością walizki kryminalistycznej oraz dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy dotyczących pracy Policji. Jak co roku w akcję włączył się także szkolny Klub Honorowych Dawców Krwi ?eRka?.

SIE MA otwarte serca Celem 18. Finału WOŚP było, podobnie jak w roku ubiegłym, zebranie pieniędzy dla dzieci z chorobami onkologicznymi. Oprócz głównego celu, zebrane w czasie styczniowej akcji środki, pozwolą Fundacji w dalszym ciągu finansować trzy programy medyczno-edukacyjne: badanie słuchu noworodków, leczenie bezdechu, szkolenia z udzielania pierwszej pomocy.

Wszystkim, którzy włączyli się w działania WOŚP serdecznie dziękujemy. SIE MA!

SIE MA otwarte serca SIE MA otwarte serca SIE MA otwarte serca SIE MA otwarte serca

(11.01.10)