„Nowy dowódca kompanii” - Artur - 2019 - Szkoła Policji w Pile

„Nowy dowódca kompanii” - Artur

W poprzednim tygodniu gościliśmy wieloletniego przyjaciela Szkoły Policji w Pile, a w szczególności Samorządu Szkolnego Słuchaczy - Artura Woźniaka wraz z mamą.

Nasz honorowy gość wizytę w naszej Szkole rozpoczął od spotkania z panią Komendant Szkoły insp. Beatą Różniak-Krzeszewską. Nie mógł w to uwierzyć, ale przez pewien czas z fotela pani Komendant dowodził naszą placówką! Na zakończenie spotkania Artur otrzymał prezenty i upominki.

Po bardzo miłym spotkaniu – Artur zapoznał się z funkcjonowaniem nowego pododdziału Szkoły oraz z zakwaterowaniem słuchaczy. Dokonał sprawdzeniu stanu czystości, po którym przyszedł czas na ćwiczenia i zaliczenie poszczególnych umiejętności związanych z pracą dowódcy kompanii. Ku wielkiej radości mamy, syn zaliczył testy pozytywnie i w gabinecie  dowódcy kompanii III nadkom. Wojciecha Kura  otrzymał certyfikat.

Należy podkreślić, iż jest to już szósty certyfikat zdobyty przez Artura – po certyfikacie technika kryminalistyki, ratownika medycznego, strzeleckim, ruchu drogowego oraz informatycznym, przyszedł czas na certyfikat dowódcy kompanii.

Thiel/ Pałys

  • „Nowy dowódca kompanii” - Artur
  • „Nowy dowódca kompanii” - Artur
  • „Nowy dowódca kompanii” - Artur
  • „Nowy dowódca kompanii” - Artur
  • „Nowy dowódca kompanii” - Artur
  • „Nowy dowódca kompanii” - Artur