X Seminarium Prawnicze - 2019 - Szkoła Policji w Pile

X Seminarium Prawnicze

W dniach 19-20 listopada 2019 r. odbędzie się, dziesiąte jubileuszowe seminarium prawnicze z cyklu odpowiedzialność dyscyplinarna w służbach mundurowych.

Tematem spotkania będzie autonomia i zależności postępowania dyscyplinarnego w służbach mundurowych. W seminarium uczestniczyć będą szanowani przedstawiciele świata nauki oraz praktycy, zajmujący się prawem dyscyplinarnym, w tym zwłaszcza problematyką odpowiedzialności dyscyplinarnej w służbach mundurowych.

Referaty wygłoszą m.in.: SSN Wiesław Kozielewicz, prof. dr hab. Radosław Giętkowski, prof. dr hab. Piotr Herbowski, prof. dr Ireneusz Adamczak, dr hab. Barbara Janusz – Pohl, dr Małgorzata Żbikowska, dr Piotr Jóźwiak, dr Olaf Włodkowski.

Tak jak w poprzednich latach, po zakończeniu seminarium, planowane jest wydanie wygłoszonych referatów w formie książki.

 

WP/ Magdalena Pałys