Wrześniowa kropla krwi

Samorząd Szkolny Słuchaczy Szkoły Policji w Pile po raz kolejny zorganizował akcję krwiodawstwa. Grupa 31 wolontariuszy, w ramach kontynuacji przedsięwzięcia „100 litrów krwi na stulecie Policji Państwowej”, oddała prawie 14 litrów krwi.

Akcja przeprowadzona została wspólnie z Wojskowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy. W jej trakcie słuchacze i kadra zebrali dodatkowo słodycze, które trafią do najmłodszych pacjentów Szpitala Specjalistycznego w Pile im. Stanisława Staszica. Należy z wielką dumą podkreślić, że słuchacze szkoleń zawodowych podstawowych oraz bardziej doświadczeni policjanci kursów specjalistycznych nie tylko starają się sumiennie zdobywać wiedzę podczas zajęć dydaktycznych, ale również dzieląc się „cząstką siebie”, ratują tym samym życie wielu ludzi. 

WP/Magdalena Pałys

 

  • Wrześniowa kropla krwi
  • Wrześniowa kropla krwi
  • Wrześniowa kropla krwi
  • Wrześniowa kropla krwi
  • Wrześniowa kropla krwi
  • Wrześniowa kropla krwi
  • Wrześniowa kropla krwi
  • Wrześniowa kropla krwi
  • Wrześniowa kropla krwi
Powrót na górę strony