Konkurs plastyczny „Jestem bezpieczny – praca policji oczami dziecka”

„Jestem bezpieczny – praca policji oczami dziecka” to konkurs plastyczny organizowany przez Szkołę Policji w Pile pod patronatem honorowym Komendanta Głównego Policji w ramach obchodów 100. rocznicy powstania Policji Państwowej.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych z terenu miasta Piły i powiatu pilskiego, a wykonane w ramach niego prace powinny nawiązywać do zadań policji, które wpływają na poczucie bezpieczeństwa wśród dzieci. Konkurs ma na celu popularyzację wiedzy na temat bezpieczeństwa, propagowanie bezpiecznych zachowań wśród dzieci a także inspirowanie do kontaktu z policjantami i poszerzania wiedzy na temat ich pracy.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków udziału w konkursie znajdują się w zamieszczonym poniżej regulaminie. Prace plastyczne należy składać do 1 czerwca 2019 r.

SP/Sebastian Wegner
 

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony