Emerytura to czas realizacji swoich pasji, na które wcześniej nie miało się czasu

W piątek w gabinecie Komendanta Szkoły Policji w Pile insp. Beaty Różniak-Krzeszewskiej odbyło się pożegnanie wieloletnich, doświadczonych pracowników pilskiej szkoły. Po wielu latach sumiennej i nienagannej pracy na emeryturę przeszli: Pan Eugeniusz Badura i Pan Roman Sławiński.

Podczas spotkania, które odbyło się 25 stycznia br. Pani Komendant  złożyła na ręce emerytów gratulacje z okazji osiągnięcia tak długiego stażu pracy i podziękowania za wiele lat zaangażowania w sumienne wykonywanie obowiązków. Wręczone zostały również pamiątkowe dyplomy oraz związane ze Szkołą upominki.

Pan Eugeniusz Badura rozpoczął pracę zawodową ponad 49 lat temu. Ze Szkołą Policji w Pile związał się 01 stycznia 1981  r. i przepracował w niej ponad 38 lat. Od początku zajmował stanowiska wykonawcze w pionie logistyki. Przez cały okres pracy był związany z transportem. Natomiast Pan Roman Sławiński rozpoczął pracę zawodową 45 lat temu. Ze Szkołą Policji w Pile związał się 16 września 2004 r. i przepracował w niej 14 lat. W codziennej pracy Pan Roman Sławiński dbał o utrzymanie stałej sprawności urządzeń  technicznych będących na wyposażeniu obiektów Szkoły.

 

W trakcie pracy w Szkole Policji w Pile Panowie dali się poznać jako pracownicy dyspozycyjni, zaangażowani w pracę zawodową którzy solidnie i terminowo podchodzili do wykonywania swoich obowiązków. W okresie wieloletniej pracy byli wyróżniani nagrodami pieniężnymi oraz pochwałami. Ponadto Pan Eugeniusz Badura został wyróżniony złotym „Medalem  za Długoletnią Służbę”.


Wiek emerytalny jest po to, by zrealizować wszystkie swoje niespełnione plany. W imieniu funkcjonariuszy i pracowników dziękujemy za lata współpracy i życzymy Panom dużo zdrowia, spełnienia marzeń oraz chwil wypełnionych spokojem, radością i uśmiechem.


WOSziD/Sebastian Wegner
 

Powrót na górę strony