Ukazał się kolejny numer Kwartalnika - 2009 - Szkoła Policji w Pile

Ukazał się kolejny numer Kwartalnika

Data publikacji 08.06.2011

Wraz z kończącym się rokiem, mamy dla Państwa nowy numer Kwartalnika Prawno-Kryminalistycznego. Tradycyjnie już, zamieszczone w nim artykuły ...

Ukazał się kolejny numer ... Wraz z kończącym się rokiem, mamy dla Państwa nowy numer Kwartalnika Prawno-Kryminalistycznego. Tradycyjnie już, zamieszczone w nim artykuły kierujemy przede wszystkim do policjantów służby kryminalnej i śledczej, ale nie tylko. Wśród ośmiu zamieszczonych w bieżącym numerze artykułów, ich autorzy w ciekawy i przejrzysty sposób przybliżyli kwestie związane m.in. z rangą i znaczeniem procesu zlecania zadań służbowych w codziennej pracy Policji; wykorzystaniem możliwości nowoczesnego skanowania 3D w oględzinach miejsca zdarzenia i ich dokumentowania, a także rolą Policji w postępowaniu w sprawach z oskarżenia prywatnego.

Zamiast zdradzać pozostałe szczegóły, zachęcamy Państwa do lektury naszego internetowego wydania (wersja drukowana dostępna jest w szkolnej czytelni). Zachęcamy również do publikowania własnych artykułów na łamach naszego czasopisma (kontakt e-mail: sekretariat@pila.szkolapolicji.gov.pl).

(09.12.09)