Czwarta odsłona

Data publikacji 08.06.2011

Przed nimi 326 godzin zajęć, podczas których będą zdobywać nowe doświadczenia i zgłębiać wiedzę z takich dziedzin, jak postępowanie przygotowawcze, ...

Czwarta odsłona Przed nimi 326 godzin zajęć, podczas których będą zdobywać nowe doświadczenia i zgłębiać wiedzę z takich dziedzin, jak postępowanie przygotowawcze, praca operacyjna, proces wykrywczy oraz taktyka i techniki interwencji. Dla niewtajemniczonych, to tylko niewiele mówiące nazwy, lecz dla 99 słuchaczy, którzy właśnie rozpoczęli dwumiesięczne szkolenie, te nazwy, to część ich codziennej służby. Za każdą z tych nazw kryją się konkretne zadania, których prawidłowa realizacja gwarantuje skuteczność pracy Policji.

Czwarta odsłona Słuchacze, o których wspomnieliśmy, spotkali się tu, na pilskiej ziemi, by doskonalić swój warsztat pracy podczas dziesiątek ćwiczeń, wykładów, symulacji i pokazów realizowanych w ramach kursu specjalistycznego dla policjantów służby kryminalnej w zakresie wykonywania wybranych czynności operacyjno-rozpoznawczych i dochodzeniowo-śledczych. To już czwarta, w tym roku, odsłona tego zapoczątkowanego w pilskiej Szkole oraz w polskiej Policji kursu.

(17.11.09)