Witamy w naszych progach - 2009 - Szkoła Policji w Pile

Witamy w naszych progach

Data publikacji 08.06.2011

Każda podróż zaczyna się od pojedynczego kroku, każda pozostawia w nas ślad i wzbogaca życiowe doświadczenia. Małą podróżą bywa też zwykła wycieczka, ...

Witamy w naszych progach Każda podróż zaczyna się od pojedynczego kroku, każda pozostawia w nas ślad i wzbogaca życiowe doświadczenia. Witamy w naszych progach Małą podróżą bywa też zwykła wycieczka, która przynosi ciekawe wrażenia i nową wiedzę. Takie właśnie odczucia mieli zapewne uczniowie z klasy 2a z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Pile, którzy odwiedzili naszą Szkołę.

Witamy w naszych progach Młodzież z zaciekawieniem obejrzała szkolną bibliotekę, w której znajduje się ponad 44 tysiące woluminów. Witamy w naszych progachPodziwiała także zabytkowe witraże znajdujące się w auli i galerii sztuki ?Akwarium?. Poznała dystynkcje policyjne oraz elementy policyjnego umundurowania. Największe wrażenie na gościach zrobiły jednak sale tematyczne: daktyloskopii oraz pierwszej pomocy przedmedycznej. Uczniowie zwiedzili także park koło Szkoły, który o tej porze roku wygląda naprawdę pięknie.

(04.11.09)