Na koniec tygodnia - 2009 - Szkoła Policji w Pile

Na koniec tygodnia

Data publikacji 08.06.2011

Tym razem, wraz z zakończeniem nie tylko tygodnia, ale również miesiąca, swój finał miało kilka przedsięwzięć dydaktycznych. Mowa oczywiście o kursach, ...

Na koniec tygodnia Tym razem, wraz z zakończeniem nie tylko tygodnia, ale również miesiąca, swój finał miało kilka przedsięwzięć dydaktycznych. Mowa oczywiście o kursach, które ukończyło właśnie kilkudziesięciu policjantów. Na koniec tygodnia Dla 43 słuchaczy, trwającego ponad trzy miesiące szkolenia dla policjantów, którzy odbyli służbę kandydacką, wczorajszy dzień, w związku z przeprowadzanym egzaminem, był chwilą prawdy. Wynik ? słuchacze już są absolwentami! Młodzi policjanci udali się już do jednostek terenowych, w których będą pełnić zadania w komórkach patrolowo-interwencyjnych.

Na koniec tygodnia Dziś natomiast powody do zadowolenia mieli słuchacze, którzy brali udział w kursach z zakresu doskonalenia zawodowego: specjalistycznym dla policjantów służby kryminalnej w zakresie wykonywania wybranych czynności operacyjno-rozpoznawczych i dochodzeniowo-śledczych oraz kursie dla policjantów pełniących funkcję oskarżyciela publicznego. Na koniec tygodnia Zwłaszcza na pierwszym z wymienionych skupiliśmy szczególną uwagę, gdyż był to pierwszy tego rodzaju kurs realizowany w polskiej Policji. Wypływające z tej edycji wnioski pomogą dopracować w jak najlepszym stopniu wszystkie jego elementy i wcielić je w życie podczas kolejnych edycji tego kursu.

Na koniec tygodnia Na koniec tygodnia Na koniec tygodnia Na koniec tygodnia

(30.10.09)