Skaner 3D - piszą o nas - 2009 - Szkoła Policji w Pile

Skaner 3D - piszą o nas

Data publikacji 08.06.2011

Równo miesiąc temu informowaliśmy o spotkaniu przedstawiciela firmy Leica Geosystems z osobami ze świata nauki i kadrą naszej Szkoły, ...

Skaner 3D - piszą o nas Równo miesiąc temu informowaliśmy o spotkaniu przedstawiciela firmy Leica Geosystems z osobami ze świata nauki i kadrą naszej Szkoły, w ramach którego zostały zaprezentowane możliwości nowoczesnego urządzenia ? skanera 3D. Za jego pomocą szybciej i dokładniej można przygotować dokumentację z miejsca zdarzenia. Miło nam dziś poinformować, że tematem zainteresowała się Polska Agencja Prasowa, która w serwisie poświęconym polskiej nauce nawiązała do tego spotkania. W ślad za nią, również dwa ogólnopolskie portale internetowe poświęciły wiele miejsca tej sprawie:

(08.10.09)